O Nas

O NAS


 

Twój sukces, to nasz sukces!

Jesteśmy agencją SEO z ponad 10-letnim i wciąż rosnącym doświadczeniem. Pragniemy go wykorzystywać jak najlepiej do pomocy naszym klientom w promowaniu ich marki. Naszą misją jest działać według prostych i przejrzystych zasad co ma skutkować dobrą i stałą współpracą, tak rzadko spotykaną na rynku. Przeznaczamy najwięcej uwagi miastu Poznań ale nasze kontakty sięgają granic Polski i mają się dobrze. Agencja SEO Poznań to pewny sukces!

Jesteśmy konkurencyjni!

Wyróżnia nas nieskomplikowana umowa, którą zawieramy z każdym, kto chce z nami współpracować. Dzięki jej konstrukcji, klient zachowuje swoją niezależność i nie jest związany długoterminowo. Chcemy opierać się na zaufaniu i uczciwości, tak bardzo potrzebnych w biznesie.

Rezultaty?

Jeszcze nie słyszałeś o naszej skuteczności i profesjonalizmie? Jedyny sposób by się o tym przekonać to współpraca z nami! Pomożemy wypromować Twoją markę w internecie i dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

Nasza historia?
Tworzymy ją razem!

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega pozycjonowanie?

Odp:  Pozycjonowanie stron, to niesamowity sposób na marketing internetowy. Każdy przedsiębiorca, który chce spopularyzować swoją działalność musi zapłacić wysoką cenę, by umieścić gdzieś swoje reklamy. Nie musi tak być. Każdy kto wpisuje w wyszukiwarkę Google frazę, która go interesuje, otrzymuje wyniki – jest ich dużo ale nam wystarczy tylko pierwsza strona. Każdy kto tam się pojawi, ma szansę na co najmniej odwiedziny na stronie, nie mówiąc o kontynuacji. Pozycjonowanie stron polega na tym, aby poprzez optymalizację strony klienta pomóc znaleźć się na pierwszej stronie wyników poszukiwań.

Czy to jest legalne?

Odp: Oczywiście! Używając wiedzy o zasadach pracy silnika szukającego Google oraz naszego doświadczenia, optymalizujemy stronę klienta, by stała się bardziej atrakcyjna i zaufana.

Jak długo to trwa?

Odp: Na pewno nic nie dzieje się błyskawicznie. Potrzeba czasu by wprowadzać stopniowo poprawki, gdyż pochopne ruchy są zbyt podejrzane dla algorytmów Google ale średni czas jednorazowego wzrostu to 1-2 miesiące.
Nasza umowa jest skonstruowana w taki sposób, by w każdej chwili klient mógł ją rozwiązać ale liczymy na tylko pozytywne efekty i długotrwałą współpracę.

Jakiego efektu można się spodziewać?

 

Odp: Spodziewamy się stopniowego wzrostu w wynikach poszukiwań wyszukiwarki Google. Dzięki temu większa ilość osób dowie się o danej marce i potraktuje ją jako zaufaną a następnie może z niej skorzysta.

 

 

Czy warto?

 

Odp: Naszym zdaniem warto. Jest to jeden z najprostszych i najtańszych sposobów marketingu w sieci dla firm działających lokalnie a także globalnie. Jest bardzo bezpieczny, ponieważ skupia się na budowie strony i połączeniach z nią (np. Social Media), czyli własności firmy i już przynosi rezultaty bez poświęcania funduszy na kolejne działania na zewnątrz.

 

 

Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje pytania!